czwartek, 8 września 2016

Grillowanie na LandmannieSezon grillowy dobiega końca w tym roku więc chcę się z Wami kochani podzielić przemyśleniami na ten temat. Sporadycznie miałam okazję oglądać udane produkty grillowania i zadowolonego grillmana.  Dlaczego tak się dzieje? Ano śpieszę z odpowiedzią.

Głównym powodem są grille nie spełniające swoich funkcji jak należy. Wiadomo, że osoba grillująca  jest trochę wyalienowana z towarzystwa, bo przyrządza potrawy zawsze gdzieś obok gości i tak naprawdę mało uczestniczy w rozmowach i zabawie. Co więc robi, aby cały proces przyśpieszyć? Sama się popędza. I to jest droga donikąd, czyli pierwszy powód, dla którego potrawa udać się nie może. Dlaczego? Grillowanie to proces powolny.
 
Poganiając się nic nie przyśpieszymy tylko zepsujemy. Ale jak tu robić spokojnie, gdy człowiek głodny i spragniony towarzystwa (nie tylko). A tu jak na złość grill rozpalić się nie chce, bo nieodpowiedni wiatr lub podpałka. A może i cierpliwości brakuje? W końcu wrzucamy mięcho na ruszt i do gości z piwkiem w ręku coraz bardziej lgniemy. I już luzik i rozmowa ciekawa, o cholera – coś się przypala – zapomnieliśmy kotleta na drugą stronę przerzucić, a ogień się zwiększył, bo dobrze się rozpaliło. Masakra! Jednak trzeba z tej sytuacji z twarzą wyjść więc nie do końca zgrillowany i trochę twardawy kotlecik ląduje na talerzach. Znamy podobne sytuacje, prawda?

Zastanowiło mnie to dość powszechne zjawisko i postanowiłam coś z tym zrobić.
„Przeorałam” rynek i jest EUREKA – znalazłam profesjonalną firmę Landmann z 50-letnią tradycją oferującą klientom grille i wędzarnie – gazowe i elektryczne. Wygoda i zdrowie. Trwałość i prestiż. No to lecimy. 

Zalety grilla gazowego:

  • Szybkie uruchomianie i szybkie uzyskiwanie żądanej temperatury. Pełna kontrola procesu grillowania – możliwość ustawienia temperatury z dokładnością do 1 stopnia C.
  • Możliwość ustawiania różnych temperatur na poszczególnych palnikach.
I UWAGA!
  •   Zdrowsze grillowanie w porównaniu do grilla węglowego, bo produktem spalania jest dwutlenek węgla i para wodna, bez substancji szkodliwych. (Grillując na grillu węglowym dostarczamy organizmowi w jednej kiełbasce tyle toksyn co w kilku paczkach papierosów).
  • Grill gazowy – kuchnia letnia. Możemy przygotować wszystko, co w piekarniku kuchennym, jak i grillować.
  • Ekonomika grillowania – koszt grillowania niższy niż na grillu węglowym.
  • Łatwość czyszczenia – wypalanie grilla, wysuwana spodnia część piekarnika.
  • Duża powierzchnia grillowania(grill główny i odkład czy) i kilka sekcji ( w zależności od ilości palników) pozwala na przygotowanie dwu lub trzydaniowego posiłku dla kilkunastu osób.
  • Dzięki zastosowaniu tzw. akcesoriów dedykowanych (np. kamień solny, deska cedrowa) możliwość przygotowania potraw specjalnych.
Był problem z kupieniem takiego grilla, bo na północy Polski nie było przedstawiciela.
Zgłosiłam się więc na ochotnika i od paru miesięcy moja firma „Dźwignia” jako przedstawiciel firmy Landmann oferuje klientom ogromny wybór grilli, wędzarni, palenisk i akcesoriów dedykowanych. Szeroki wybór zachwyca. Mało tego!. Zanim klient kupi to może wypróbować, bo za symboliczną opłatą wynajmujemy urządzenia.

Zapraszam więc do kontaktu 793-663-773 w Gdańsku – Oliwie przy ul. Droszyńskiego 15 i życzę udanego grillowania :)

Iwona Płonowska
hhttp://partner.landmann.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz